Poprawa kształtu

Korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym to jeden z moich ulubionych zabiegów. Nauczyłam się go i opanowałam do perfekcji pracując w  Hiszpanii… Kto zna hiszpański tym urody, ten wie. Hiszpanie marzą o greckich, prostych nosach, sami często mają mniej lub bardziej ,,garbate”.

Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego w celu poprawy kształtu czy symetrii nosa jest bardzo wdzięcznym zabiegiem, przynoszącym ogrom satysfakcji. Dlaczego? Przy pomocy bardzo niewielkiej ilości kwasu, czasem jest to zaledwie 0,3 ml jesteśmy w stanie w kilka minut wyczarować nowy nos i wyleczyć kompleks który ktoś nosił pół życia. Nosy bardzo często wprawiają nas w niesłuszne, a jednak kompleksy!

Zabieg krótki, dość komfortowy, efekty widoczne od razu. Preparat utrzymuje się ok 12 miesięcy, ale nosy ulegają przebudowie i moim pacjentkom na przestrzeni np 10 lat robiłam nos może ze 3- 4 razy, co znaczy że efekt utrzymuje się dłużej niż sam preparat, ze względu na remodeling. Zwykle pacjentom nie chce się wierzyć, że taki efekt jest możliwy do osiągnięcia przy użyciu tak niewielkiej ilości materiału i tak w krótkim czasie.

Jedynym problemem jest tu charakter…Czy zmieniając kształt nosa wpłyniemy na  jego zmianę;) Z pewnością nie w sposób negatywny, bo moje pacjentki to wspaniałe kobiety i nawet po tym zabiegu takie pozostają:) Polecam!

Poprawa kształtu nosa kwasem hialuronowym