Trądziku ludzi dorosłych

Niestety coraz więcej ludzi dorosłych boryka się z problem trądziku. Czy dotknął on również Ciebie?

Trądzik ten zwykle lokalizuje się w dolnych partiach twarzy, na brodzie, w linii żuchwy, na szyi.Często pozostawia ślady, przebarwienia i blizny. Wpływa negatywnie na Twoją jakość życia oraz samoocenę.Badania pokazują że ma duży wpływ na relacje międzyludzkie oraz na osiągnięcia w pracy.Tu choruje nie tylko skóra. Duże znaczenie mają poziomy hormonów, dieta- stan naszych jelit, stres…Zajmijmy się tym razem, holistycznie.Naszym wspólnym celem jest Twoja zdrowa, piękna skóra a co za tym idzie Twoja pewność siebie i dobre samopoczucie.

Diagnozuję oraz leczę trądzik holistycznie. Łączę leczenie tradycyjne z najnowocześniejszymi technikami zabiegowymi, dobranymi do danego pacjenta. Podstawą jest konsultacja, ustalenie planu działania i dobra współpraca.Wtedy nasz wspólny sukces osiągamy szybko, bezpiecznie i trwale.

Dobra wiadomość jest taka, że wszystkie zabiegi wykorzystywane w leczeniu trądziku i śladów potrądzikowych  jednocześnie odmładzają ją, poprzez stymulację kolagenu, fibroblastów, proces przebudowy i zagęszczania.

Serdecznie zapraszam!