Wypełnienie ubytków pod oczami

Bez względu na to ile śpię, wyglądam na zmęczoną/ zmęczonego. Tymi słowami najczęściej opisują swój problem pacjenci z widocznymi ubytkami pod oczami, często nazywając je ,,dołami”. Stosują mikstury, maseczki, zimne okłady, coraz nowe kremy…

Bez użycia korektora nie wychodzą z domu;)Jeśli ten opis pasuje do Ciebie to wypełnienie kwasem hialuronowym będzie dla Ciebie idealnym zabiegiem. Pacjentki często po jego wykonaniu powtarzają słowa: ,,nie wierzę” i ,,magiczny”:)

Po wykonaniu jednej strony zawsze pokazuję Wam lusterko, bo wtedy już nikt się nie stresuje podczas zabiegu po drugiej stronie. Dlaczego zabieg oceniacie jako ,,magiczny”? Po pierwsze zabieg jest szybki, efekty widoczne są od razu po zabiegu. Po drugie usieciowany kwas hialuronowy wypełnia ubytek w sposób naturalny, bezpieczny oraz stymuluje skórę okolicy oka do przebudowy i zagęszczenia podczas gdy sam powoli ulega degradacji. Trwa to średnio 12 miesięcy. Po upływie tego czasu skóra miejscu poddanym zabiegowi wygląda lepiej niż przed zabiegiem, pomimo tego że jesteś o rok starsza/y. Za rok być może nie będzie potrzeby powtarzania zabiegu wypełniającego dla utrzymania efektu, pójdziemy drogą regeneracji kwasem hialuronowym niesieciowanym, stymulatorem tkankowym czy fibryną.

Wypełnienie doliny łez kwasem hialuronowym