Nawilżenie i regeneracja/ powiększenie ust

Czerwień wargowa z wiekiem zanika, traci swą jędrność i soczystą barwę. Jak jabłuszko które więdnie skóra robi się sucha, pomarszczona a usta wydają się mniejsze.

Kwas hialuronowy odżywia i nawilża. Jest bezpieczną substacją, gdyż nie różni się  pod względem budowy od kwasu hialuronowego naturalnie występującego w naszej skórze. Preparat kwasu hialuronowego, jego gęstość, sieciowanie itp.dobieram indywidualnie do konkretnych ust. Wspólnie omawiamy czy zależy nam tylko i wyłącznie na nawilżeniu i regeneracji, bez minimalnego nawet powiększania czy też chcemy uzyskać odbudowę, powiększenie, być może wyrównać symetrię?

Doradzam patrząc holistycznie na całą twarz i jej proporcje. Moje zdanie w tym temacie jest jednak drugorzędne, staram się dostoswać do potrzeb i realnych oczekiwań moich pacjentów. Nie lubię jednak sztuczności, nienaturalności. Uważam że najpiękniejszą twarz można zeszpecić brzydkimi ustami więc przy pracy z ustami jak i z całą twarzą stawiam na artystycze,naturalne piękno.

Medycyna jest sztuką. Zajmując się medycyną estetyczną trzeba być artystą. Tylko tak można podkreślać i wydobywać indywidualne, naturalne piękno.Piękne usta dodają wielkiego uroku twarzy. Malując na czerwono, pięknie wykrojone, jędrne usta sprawiamy że ludzie chętniej nas słuchają i bardziej zapamiętują, co przekłada się na większe sukcesy tak w życiu zawodowym jak i prywatnym. Warto więc dbać o usta. Nawilżać je, regenerować, odbudowywać adekwatnie do swoich potrzeb i upodobań i możliwości.

Zapraszam więc. Razem osiągniemy arcydzieło.

Kwas hialuronowy daje nam wiele możliwości, w bezpieczny sposób. Przed zabiegiem stosujemy znieczulenie. Po zabiegu usta mogą być obrzęknięte, mogą pojawić się drobne siniaczki. Wskazane wstrzymanie się od ważnych spotkać przez około 2-3 dni po zabiegu.

Przed i po: