Pakiety

Kobieta 30+

To najlepszy moment na zaczęcie przygody z dermatologią estetyczną. Pierwsze oznaki starzenia, pierwsze zmarszczki, zmęczenie, niedospanie często maluje się już na twarzach, ale ogólnie jest ok, bo to jednak dopiero 30:)

Zaczynając dbanie o naszą skórę w tym wieku mamy gwarancję, że będziemy wyglądać zdrowo i świeżo w kolejnych dekadach naszego życia.

Małoinwazyjne zabiegi nawilżające i stymulujące naszą skórę, dobrane indywidualnie w zależności od towarzyszących problemów dermatologicznych typu: trądzik, poszerzone pory, rumień, blizny oraz rodzaju skóry.

Jestem dermatologiem i łączę klasyczną dermatologię z zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Dzięki dodatkowej specjalizacji  z zakresu medycyny anti-aging, holistycznie podchodzę do każdego, dbam o dobrą dietę, nawyki, wyrównuję niedobory witamin, mikroelementów, czasem hormonów (pod kontrolą endokrynologa).

Wejdź do mojego świata zdrowia i naturalnego piękna! Serdecznie zapraszam!

Kobieta 40+

Zabiegana, często zestresowana, łącząca wiele ról życiowych. Na jej skórze widać już upływający czas, nieprzespane noce, brak czasu dla siebie. Utrata jędrności skóry nie tylko twarzy, pogorszenie okolicy oka, ubytki objętości powodujące smutny, starszy wygląd choć w głębi duszy czuje się młodo …

Kochana kobieta 40+
Czas powiedzieć stop i zadbać o siebie, holistycznie. Poprawa wyglądu przekłada się na poprawę naszego samopoczucia. Mam wiele pacjentek, które odpoczywają u mnie na fotelu, nawet czując dyskomfort. Po zabiegu pojawia się uśmiech i zadowolenie i wraca pewność siebie, której my kobiety tak bardzo potrzebujemy. Poprawa diety, nawyków, wyrównanie niedoborów sprawie że nie tylko skóra i włosy wyglądają lepiej, ale dużo lepsze jest nasze samopoczucie, mamy więcej sił i energii, tym samym cierpliwości do naszych bliskich.

Znajdź czas dla siebie, umów się na  konsultację, podczas której przygotuję indywidualny plan dla Ciebie, podpowiem jakie wykonać badania, poprowadzę za rękę do lepszego samopoczucia i pięknego wyglądu.

Wejdź do mojego świata zdrowia i naturalnego piękna. Serdecznie zapraszam!

Kobieta 50+

Życiowo coraz mądrzejsza, ale czas niełatwy. Zaburzenia hormonalne wpływają nie tylko na nasze samopoczucie, ale też na wygląd naszej skóry i włosów. Coraz więcej wiotkości, zmarszczek, smutku na twarzy i zmęczonego wyglądu…Suchość, niedobory.

Tak nie musi być i nie chodzi tu o to by gonić za każdą zmarszczką, bo one też potrafią być piękne! Pracując ze skórą moich pacjentek odtwarzam ubytki, walczę z grawitacją, wszystko po to by twarz wyglądała na wypoczętą i pogodną. Patrząc w lustro na taką twarz od razu poczujesz się lepiej.

Przygotuję dla Ciebie indywidualny plan, dostosowany do Twoich potrzeb. Plan smart aging, w którym przyjrzymy się również Twojej diecie, niedoborom, dobierzemy zabiegi. Tak byś czuła się zdrowo, dobrze we własne skórze, by poprawić Twoją jakość życia, dodać Ci sił i energii.

Wejdź do mojego świata zdrowia i naturalnego piękna. Serdecznie zapraszam!