Kwas hialuronowy

Topowa substancja medycyny estetycznej. Nie wyobrażam sobie pracy bez niej. Nawilża, rozświetla, stymuluje, wypełnia ubytki, przywraca objętość, modeluje, przebudowuje skórę. Bezpieczna, naturalna, nie wywołuje podrażnień, nie uczula.

Kwas hialuronowy naturalnie występuje w naszej skórze, po 25 roku życia, co roku ubywa nam kilka mililitrów. Do pewnego czasu nie widzimy tego, aż któregoś dnia zauważamy tą stopniowo dokonującą się utratę objętości. Pojawiają się ubytki pod oczami tzw. dolina łez, policzek jest niżej, bardziej płaski, pogłębiają się bruzdy nosowo-wargowe i linie marionetki…no i owal! Owal nie jest już tak jędrny, wisi, pojawiają się tzw. Chomiczki. Taka jest naturalna kolej rzeczy. Prędzej czy później w zależności od naszych genów i wpływów środowiska, diety itp się tak dzieje.

Na szczęście mamy kwas hialuronowy. Panaceum na nasze zmartwienia w tej kwestii i najlepszy lek dla naszej skóry. Niesieciowany doda naszej skórze blasku, sprężystości, zagęści ją, zastymuluje, wypłyci drobne zmarszczki. Usieciowany wymodeluje, doda objętości, przywróci dawne  proporcje twarzy, jędrność i objętość.

Modelując twarz kwasem hialuronowym wkładam w to całe swoje serce. Jestem lekarzem z artystycznym podejściem. Nauczyli mnie tego Włosi, miałam to szczęście pracować w przepięknym Como u boku światowej sławy dr Riccardo Forte. Do każdej twarzy podchodzę indywidualnie, słucham tego czego oczekuje pacjent, ale jednocześnie tłumaczę to co widzę jako lekarz i co, jakimi sposobami możemy uzyskać. Ustalamy wspólną drogę i wtedy zaczynam tworzyć swoje dzieło.

Ten moment za każdym razem jest dla mnie wyjątkowy.Jak rzeźbiarz tak ja wydobywam z twarzy naturalne piękno, poprzez czasem bardzo drobne zmiany. Przywracam młodość, która gdzieś się na chwilę schowała. Odwtacam ten proces, ale jednocześnie zachowuję naturalne rysy moich pacjentek/pacjentów. Uwielbiam to co robię, a kwas hialuronowy to substancja która daje mi ogromne możliwości. Naturalny, bezpieczny sposób na odwrócenie widocznych oznak starzenia.
Zabieg jest krótki, małoinwazyjny. Efekty widoczne są od razu.

Kwas podajemy metodą iniekcji więc mogą pojawić się siniaki, obrzęk, zaczerwienienie utrzymujące się do kilku dni po zabiegu. Topowe zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, stworzone przez markę Fillmed, której mam przyjemność być ambasadorem.

Bionutrineck – rewitalizacja skóry szyi, połączenie peelingu z mezoterapią preparatem nctf ha podaną specjalnym urządzeniem nano soft bez bólu i siniaków.

Hydrabooster – połączenie kwasu hialuronowego z dodatkiem glicerolu,który dodatkowo wiąże wodę czyi MHA 18 z NCTF HA- preparatem bogatym w aminokwasy, antyutleniacze, koenzymy. Zabieg nawilża, odżywia, zagęszcza naszą skórę a dodatkowo chroni przed działaniem wolnych rodników i środowiska.

Liftbooster – połączenie kwasu hialuronowego sieciowanego, dającego skórze objętość z kwasem niesieciowanym nawilżającym, odżywiającym, chroniącym nasze tkanki, spowalniającym proces starzenia.

Beutifeye – zabieg must have na oko,połączenie delikatnego rozświetlającego peelingu z podaniem specjalnym urządzeniem nanosoft kwasu hialuronowego z dodatkiem witamin, mikroelementów, koenzymów, antyoksydantów.

  • Obszar: twarz,ciało
  • Zalecam na: wiotkość, ubytki tkankowe, asymetrie, suchość skóry, blizny
  • Jak często:indywidualnie
  • Efekty: Poprawa nawilżenia, jędrności, kolorytu skóry, przywrócenie objętości
  • Czas zabiegu: 40 min, z konsultacją ok 60 minut.

Przed i po:

 

 

 

Poprawa okolicy jarzmowej i podoczodolowej kwasem hialuronowym

 

Modelowanie twarzy/lifting kwasem hialuronowym

 

 

Modelowanie kształtu brody kwasem hialuronowym,redukcja tzw.cofniętej bródki

 

Wypełnienie doliny łez kwasem hialuronowym

 

 

Poprawa kształtu nosa kwasem hialuronowym